נמאס לכם מהכתמים בעור הפנים? יש לנו פתרון !

קרם פיגמנטציה מומלץ עם משלוח

בכדי שתוכלי להנות מקרם פיגמנטציה מומלץ כבר בימים הקרובים, יש לך אפשרות לבצע הזמנה און ליין דרך האתר ולהנות משירות משלוחים עד הבית של אחד מהתכשירים הטיפוליים הטובים ביותר להתמודדות עם פיגמנטציה. תוכלי למצוא תכשירים ייחודיים המכילים חומרים צמחיים שונים . תוכלי גם להתייעץ בנוגע לכל תכשיר הנדרש לך לפני ביצוע ההזמנה בכדי להיות בטוחה שבחרת בתכשיר המתאים ביותר לטיפול בכתמי העור על הפנים שלך.

קרם הבהרה מומלץ לפיגמנטציה בפנים

להזמנה של קרם הבהרה מומלץ לפיגמנטציה בפנים, כל מה שאת צריכה לעשות הוא להיכנס לקטלוג מוצרי הקוסמטיקה של חברת SR Cosmetics המופיע באתר ולבחור את הקרם הטיפולי המתאים ביותר עבורך. החברה פועלת כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות בפיתוח וייצור תכשירים איכותיים לשיפור מראה העור בטווח גילאים רחב.

נמאס לכם מהכתמים בעור הפנים? יש לנו פתרון עבורך!

פיגמנטציית ייתר, או נראות של כתמי כהים יותר מגוון העור המקורי , נוצרים בעקבות חשיפות ייתר לקרני השמש בשעות החמות . בעקבות שינויים הורמונליים תלויי גיל , תרופות מסוימות , טראומות מכניות , כשהמכנה המשותף הינו השפעה של פעילות ייתר של אותם הגורמים ..

ישנם הבדלים בנראות כתמי העור , אבל המשותף בין כולם הינם תלות החשיפה לקרני השמש .

המלצה- קרם הבהרה לפיגמנטציה ( מכל הסוגים ), גם לנשים הרות , מניקות ולגווני העור השונים .

One Step Peel – פורמולה חדשנית המוכחת מתחום הרפואה הקונבנציונלית, מבוססת מרכיב מוכח להבהרת כל סוגיי הפיגמנטציה , אינו מגרה את העור ומותאם לכל עונות השנה.

White Bright – נמרח מעל ה One Step Peel 1-2 פעמים ביום.

קרם לטיפול בחצ'קונים –

לא נעים לחיות עם חצ'קונים באזורי הפנים .

אותה הדלקת הנלוות לפצעי האקנה . כדאי לרפא את הנראות בצורה הבטוחה ביותר ולמגר את כל אותם הגורמים להיווצרותם , נרכוש במהירות תכשירים המכילים מרכיבים מוכחים אשר יודעים למגר את הסיבות לאותם חצ'קונים .

ערכת אקנה + One Step Peel.