האם ניתן למגר / להחליק /לתקן מופעים של דלקות בעור הפנים ?

ובכן, לשם כך פיתחתי פרוצדורה טיפולית קוסמטית אשר בנויה משלבי טיפול המותאמים לסיבות ולגורמים להתהוות הצלקות ההבדלים בגווני העור השונים ,פתרונות מוכחים לשינוי מראה מרקם העור תוך פרק זמן סביר, אך שונה מאחת לשנייה .

כדי להבין ולמנוע תרחיש מופע דלקתי , חובה לדעת נטייה ולהימנע מגורמיי ותורמיי הצלקות .

1. חיטוט ,פיצוץ! של פוסטולות /פפולות /ציסטות מודלקות בתקופת מופע פצעי האקנה. המעורבות והנזק ביצירה של זיקים חיידקי מערב את רקמות העור העמוקות.- דרמיס ולעיתים לפגיעה בלתי הפיכה.

2. צלקות נגרמות לעיתים מפרוצדורות טיפוליות שתוצאותיהם אינם צפויות כמו ניתוחים , לייזר,פילינגים , כוויות ,חתכים וסוגיי טראומות מכוונות , אך בלתי נצפות לעיתים לתוצאות.

היות ואותם הסיבוכים היוצרים מצבי צלקות שונים שכיחים ,יש להתאים לכל סוג של צלקת ולכל מטופל את השילוב על מנת להגיע לתוצאות מיריבות לשיפור מקסימלי במופע זה.

· יש לדעת כי הטיפול מחויב עקביות "סבלנות" וקדימות לכל טיפול קוסמטי נוסף.

· צלקות שאינן מטפלות דינן , להחמרת נראות עומק הצלקת במהלך גיל ההתבגרות הטבעית ,הנטייה של הצלקת לגדול , להתרחב מכוח המשיכה ( גרביטציה המופעל יום יום על עורנו).

· הצלקות בעור הפנים, נחלקות ל 3 משפחות ברמות נראות שונה: צלקות קלואידיות, צלקות היפרטרופיות וצלקות אטרופיות ופה עסקננו.

קיימות שלוש צורות במראה הצלקות השקועות , Boxcar בצורת U , Ice pik בצורת V . Rolling בצורה גלית לאחר שהבנו ואיבחנו את מופעי הצלקות ,הטיפול המשולב יהיה נפלא! ומבטיח! עם תכשירי החברה ברמה רפואית .

1. סקאר קיור בשילוב עם מזו- רולר פעמיים בשבוע

2. חומצה הילרונית – מזוטוקס פעמיים על כל הפנים

3. סרום רטינול קיור – כל ערב

4. מסכת זהב מגנטית תלת שבועי

*בכל סוגי הצלקות יש להימנע מחשיפת ייתר לשמש היות וחשיפה לקרניים אולטרא סגולות עלולה לפגום בתהליך ההחלמה ולייצור פיגמנטציה.