תכשירים לגבר

העור הגברי ניחן במאפיינים פיזיולוגיים מולדים הנדרשים למרכיבים ייעודיים בהתאמה אישית.

1.עובי העור- שכבת העור העליונה -אפידרמיס \דרמיס-האמצעית, מאופיינת בצפיפות גבוהה של סיבי קולגן. דבר, המשפיע במהלך גיל ההתבגרות העורית לריפיון וקמטים עמוקים.

2.ריבוי נקבוביות עוריות, זקיקי שיער ושומן תת-עורי, גורמים לעיתים להתפרצויות של פצעי אקנה. סיבות אלו מחייבים לתכשירים בעלי הרכב עוצמתי של חומצות ופילינגים למטרת ניקוי דיטוקסי (טיהור וניקוי עמוק) של עור הפנים.

3.גילוח "כמעט תמידי" גורם להסרה יומיומית של שכבת ההגנה \ הסבום האפידרמאלי החשוב לסיכוך העור ולמניעת סימני הזדקנות מוקדמים.

4.בעלי הזקן \היפסטרים \אשר האופנה של השנים האחרונות תפסה מקום של כבוד על פניהם של הגברים (לעיתים מטעמי דת) נדרש לטיפול וטיפוח טיהור ותחזוקה "שוטפת" ומוקפדת. הסיבות לכך הן: ספיחת פתוגניים \ חיידקים\ בקטריות \שאריות מזון\מחלות המלוות בשיעול\עיטושים הגורמים לחדירת בקטריות אל תוך "סבך" הזקנים ולהתרבות של חיידקי סטפילוקוקוס.

5.שימוש מרובה של תכשירי בישום אפטר שייב המכילים ריכוזי אלכוהול משתנים,האלכוהול גורם "לנידוף" הידרציית העור ויבוש שכבת העור העליונה, לגרד, יובש וקמטים טרם עת.

סדרת "הפיקוק" מגינה על כל התופעות הנצפות בעור הגברי.

פיקוק-קרם לעיצוב הזקן

קרם ייעודי בטכנולוגיה חדשנית, לטיפוח ולעיצוב יומיומי - לזקן ולשפם.

מרכיביו הבוטניים, מועשרים בשמן זרעי הקנאביס, שמן ארגן ,שמן זרעי רימונים,שמן מרווה,שמן שיבולת שועל ומיצוי כורכומין התורמים לריכוך סיב השערה, לעיצובו ולשמירה על בריאותו. סינרגיית המרכיבים מרככת, מטפחת ומייפה את הדרת הזקן.

מתאים לכל סוגי העור\זקן

פיקוק-אפטר שייב לחותני לגבר

אפטר שייב לחותני אנטי אייג'ינג, מועשר בשמן זרעי הקנאביס

בעל מרקם קליל להרגעת העור וטיפוחו. התכשיר פותח בטכנולוגיה חדשנית ומלווה בניחוח יוקרתי. התכשיר תורם להגנת העור מרדיקלים חופשיים המשפיעים על סימני ההזדקנות.
ממרכיביו:
ויטמין B,ויטמין E , שמן זרעי קנאביס, שמן חוחובה, שמן אובליפיחה, ויטמינים פעילים, מיצוי כורכומין, שמן רימונים וחומצה היאלורונית.

מתאים לכל סוגי העור.

פיקוק-קרם טיפולי לקעקועים

תכשיר ייחודי וייעודי בטכנולוגיה מתקדמת, המטפל במרקם עור הפנים ובקעקועי עור.

מרכיביו מונעים שינויים בגוון צבעי הקעקוע.

מכיל מסנני קרינה +SPF 25 ,שמנים צמחיים ייעודיים, ויטמינים ושמן זרעי הקנאביס.

סינרגיית הצמחים הבוטניים מעשירה את העור בוויטמינים, שמנים ,פרוטאינים וחומצה היאלורונית.

נצפה להידרציה תקינה, חיוניות, הזנה והרגעת העור מיובש, חספוס, גרד ופיגמנטציית ייתר .

התכשיר מונע תסמיני הזדקנות עור הגוף והפנים.

לכל סוגי העור.