הידרציה /לחות /מיום= מים לעור הפנים הכרחי כגורם חשוב! ומשפיע על בריאות עור הפנים , איכותו ,נראותו ותפקידו התקין לאורך כל תקופת חיינו .

מחקרים קליניים הוכיחו את יעילותם של תכשירים המכילים קומפלקס מרכיבים בעלי יכולת לאגירת מים כסופחי מים המשפיעים על שימור מאגר מים תקין בכל לתאי העור ובשכבות החשובות ,אפידרמיס.

לפיכך, מומלץ להתאים את קרם הלחות או סרום הלחות לעונות השנה המתחלפות ובהתאמה גיאוגרפית לסוג העור ומצבו. חשוב כמובן למקסם את מספר הפעמים למריחת התכשיר . יש לדעת כי השפעות גיל, שינויים הורמונליים ,מחלות , נזקי שמש מצטברים ,סטרטס ,דלקות שימוש ייתר בדטרגנטים /חומרים מייבשים וסופחי מים, גורמים לתפקוד לקוי ויובש עורי מצטבר , אשר עלול לגרום להתייבשות כרונית ונזק בכל שכבות העור .

הדרך היעילה ביותר לשקם את יכולת העור /הדרמיס ( שכבה אמצעית )לשמור על הידרציה תקינה ולמנוע אידוי של המים מהעור , הינה על ידי מרכיבים פעילים בעלי יכולת ופונקציות מוכחות למטרה זו כמו: חומצה הילורונית בעלת משקליים מילקולרים מוקטנים ,חומצות אמינו ,חומצות אוראה ,חומצה לקטית, נגזרות של ויטמין A , E , C ועוד....

אלה, תורמים לעידוד ייצור המים בעור וכן לשמור תפקוד!

תכשירי הלחות של החברה ( SR ) מוכיחים ביכולות טיפוליות לשמירה על הידרציה תקינה ותכולת מים אופטימלית .

1. פרופיטו דרמל – קרם יום תכשיר לחות טיפולי בוטני לעור בעייתי ושמן.

2. קרם טיפולי עוצמתי להרגעת העור המכנה "אמבולנס ", לחותן ייחודי ברמת תרופה מרגיעה , סוגי דלקות עור שונות תוך מיום ושיפור מהיר בבעיות עוריות רבות, מכיל שמן קנאביס .

3. קרם לחות לשיקום ולהצהרת העור מסדרת הקוויאר , לחותן עשיר בוויטמינים ושמנים חיוניים