"סוד האושר האנושי טמון בשילוב של אהבה ועבודה". זיגמונד פרויד

מותג הקוסמטיקה חובק העולם SR cosmetics נולד מתוך שאיפה בלתי מתפשרת להצלחה. חלום של אישה אחת, אמיצה ומעוררת השראה, הצליח לסחוף אחריו רבים ולייצר שינויים משמעותיים בזירת האסתטיקה.

שולי רודריג,  מנכ"לית ומייסדת החברה היא דמות מעוררת השראה, אשר יצאה לדרך של מחקר ולמידה כבר לפני חמישים שנה ואינה מפסיקה לצמוח מאז ועד היום. את דרכה המקצועית החלה בשנת 1969, כאשר סיימה את לימודי מדע הקוסמטולוגיה ויצאה להתמחות מעשית במחלקת טראומה לטיפול בכוויות בחיפה. במהלך ההתמחות נבט בה הצורך העז לחקור את תהליכי הריפוי של העור וליצור פתרונות חדשניים שיתנו מענה לכל אתגר גדול כקטן.

עוצמה נשית ותשוקה ליופי- שתי תכונות סוחפות, אשר סייעו לשולי להקים סביבה קהילה מקצועית מרשימה המונה אלפי נשות מקצוע בתחום הקוסמטיקה. עם השנים נוספו לכשרון הגולמי שהפגינה שולי שכבות רבות של ידע, ניסיון, מחקר מעשי והבנה של תהליכי עבודה עם אתגרי עור שונים, עד שזכתה ביושר בכינוי התקשורתי: "אנציקלופדית היופי".

את הידע הרב שצברה עם השנים, חולקת שולי באהבה ובמסירות ללא גבולות עם אלפי קוסמטיקאיות במסגרת קורסים, סדנאות, הדרכות ופגישות ייעוץ שהיא מעבירה ללא לאות. האישה והאגדה מעידה על עצמה שהעבודה הכי קשה עבורה היא לנוח מעמלה.

הצוות הנאמן של שולי במטה המותג- SR מאמין כי יום ללא פיתוח ומחקר הוא יום מבוזבז. בכל יום נולדים במעבדה שלה רעיונות מרחיקי לכת ופרוטוקולים טיפוליים חדשניים עם מיקוד בתחומי האנטי אייג'ינג ובפתרונות ייחודים למצבי עור המטרידים חלקים נרחבים באוכלוסייה.

ברזומה של שולי רודריג נרשמו שיתופי פעולה עם מיטב רופאי העור בישראל, ביניהם ד"ר יורם פינצי ז"ל מחלוצי פורמולת הפילינג העמוק, אשר יצר מהפכה במתודת הטיפול של אלפי רופאים בארץ ובעולם.

בשנות ה-90 המשיכה שולי את לימודי הנטורופתיה שלה ושימשה כמדריכה מובילה באגודת הצמחונים והטבעוניים, שם הניחה את היסודות לחקר צמחי המרפא אשר הותיר חותם על עבודת הפיתוח שלה מאז ועד היום מתוך אמונה כי "הטבע הוא המורה הטוב ביותר שלנו" (שפינוזה).

בשנת 2013 במסגרת שיתופי הפעולה עם רופאים מובילים, שולי מתחזקת כאוטוריטה מובילה בתורת העור ומדריכה רופאים ממגוון סוגי התמחויות בתורת הפילינג וה- Process Aging , בשיתוף ד"ר אירנה קרופניק.

מאז ועד היום, היא נוטלת חלק פעיל בפורומים של כימאים, רוקחים ורופאים לטובת פיתוח סדרות המוצרים המובילות בתחום הקוסמטיקה המקצועית. כדמות מפתח בענף, הפורמולות שלה נחשבות לפורצות דרך בתחומן והיא ממשיכה לפתח פתרונות קליניים למצוקות עור ולהשיק סדרה חדשה ומפתיעה מדי שנה.

הידע הרב שצברה והאישיות הכריזמטית שלה הפכו את שולי לדמות מוכרת ומבוקשת גם בתקשורת.

גברת SR המקורית מגישה פינות קבועות בנושא בריאות העור בתוכניות טלוויזיה וותיקות כמו: "מילון היופי" ו"הפרופסורים" ובמיזמי תוכן באתרים וואלה ו- YNET. את כל אלה היא ממשיכה לבצע במרץ לצד כתיבה מקצועית על נושאים שונים בענף הטיפוח, פרסום כתבות מדעיות ויעוץ מקצועי לכנסים ולמפגשים.

כמנכ"לית SR שולי יוזמת ומובילה מדי שנה את כנס החדשנות הגדול לקוסמטיקאיות שמועבר זו שנה רביעית ברציפות לקהל של מעל 500 קוסמטיקאיות ברחבי הארץ. המומחיות של שולי מביאה לפתחה את מיטב הסלבריטאים והבלוגריות אשר מבקשים את עצתה הטובה ונענים תמיד בחיוך, באורך רוח ובסבלנות אין קץ.

כיום, מייסדת המותג, נחשבת לאחת המומחיות הגדולות בארץ ובעולם לפיתוח פורמולות מקצועיות לקליניקות קוסמטיות והמוניטין שלה מבוסס על תוצאות ללא פשרות. כל מוצר פרי פיתוחה מבטיח תוצאות מרשימות וניכרות לעין.

כששואלים את שולי רודריג, גורו הקוסמטיקה, איזה חלום היא עוד רוצה להגשים, התשובה היא: לעולם לא לחדול להתעניין, להשכיל, לצמוח ולפתח מוצרים וחוויות עבור הדור הבא.

דמותה הצנועה ומעוררת ההשראה מהווה מודל עבור דורות של קוסמטיקאיות, אשר הצטרפו לסיפור ההצלחה שלה ומקבלות ממנה כוח וכלים לבנות עתיד טוב יותר עבורן ועבור קהל הלקוחות שלהן.

To be continued!